Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECW-FD2J824JB
Pieprasīt citātu
Latviešu
ECW-FD2J824JB
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    ECW-FD2J824JB
  • Apraksts
    CAP FILM 0.82UF 5% 630V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    630V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±5%
  • Izmērs / Izmēri
    0.701" L x 0.402" W (17.80mm x 10.20mm)
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    ECWFD2J824JB
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.791" (20.10mm)
  • Detalizēts apraksts
    0.82µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.82µF