Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECW-FD2J475K
Pieprasīt citātu
Latviešu
3806769ECW-FD2J475K attēlsPanasonic
ECW-FD2J475K
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    ECW-FD2J475K
  • Apraksts
    METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    630V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.996" L x 0.720" W (25.30mm x 18.30mm)
  • Citi vārdi
    ECWFD2J475K
    P122599
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Vadošā atstarpe
    0.886" (22.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.000" (25.40mm)
  • Detalizēts apraksts
    4.7µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    4.7µF