Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECW-FD2J395JB
Pieprasīt citātu
Latviešu
ECW-FD2J395JB
Noliktavā
500+
  • Daļas numurs
    ECW-FD2J395JB
  • Apraksts
    CAP FILM 3.9UF 5% 630V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    630V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±5%
  • Izmērs / Izmēri
    0.996" L x 0.654" W (25.30mm x 16.60mm)
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    ECWFD2J395JB
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.591" (15.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.067" (27.10mm)
  • Detalizēts apraksts
    3.9µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    3.9µF