Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECW-FD2J155K
Pieprasīt citātu
Latviešu
ECW-FD2J155K
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    ECW-FD2J155K
  • Apraksts
    METALLIZED POLYPROPYLENE FILM CA
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    630V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.996" L x 0.406" W (25.30mm x 10.30mm)
  • Citi vārdi
    ECWFD2J155K
    P122593
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    Not Applicable
  • Vadošā atstarpe
    0.886" (22.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.669" (17.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    1.5µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    1.5µF
  • Pieteikumi
    EMI, RFI Suppression; High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT
ECW-FD2J155KQ
ECW-FD2J155KQ
Apraksts: CAP FILM 1.5UF 10% 630V RADIAL
Ražotāji: Panasonic
ECW-FD2J155KB
ECW-FD2J155KB