Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECW-FD2J125JB
Pieprasīt citātu
Latviešu
ECW-FD2J125JB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ECW-FD2J125JB
  • Apraksts
    CAP FILM 1.2UF 5% 630V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    630V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±5%
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Izmērs / Izmēri
    0.996" L x 0.362" W (25.30mm x 9.20mm)
  • Sērija
    ECW-F(D)
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    ECWFD2J125JB
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.591" (15.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.760" (19.30mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    1.2µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    1.2µF