Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECW-FA2J124JB
Pieprasīt citātu
Latviešu
5469600ECW-FA2J124JB attēlsPanasonic
ECW-FA2J124JB
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    ECW-FA2J124JB
  • Apraksts
    CAP FILM 0.12UF 5% 630VDC RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    630V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±5%
  • Izmērs / Izmēri
    0.717" L x 0.217" W (18.20mm x 5.50mm)
  • Sērija
    ECW-F(A)
  • Citi vārdi
    ECWFA2J124JB
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.622" (15.80mm)
  • Detalizēts apraksts
    0.12µF Film Capacitor 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.12µF