Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECW-F4684JB
Pieprasīt citātu
Latviešu
3927909ECW-F4684JB attēlsPanasonic
ECW-F4684JB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ECW-F4684JB
  • Apraksts
    CAP FILM 0.68UF 5% 400VDC RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    400V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±5%
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Izmērs / Izmēri
    0.906" L x 0.571" W (23.00mm x 14.50mm)
  • Sērija
    ECW-F(B)
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    ECWF4684JB
    PF4684
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.787" (20.00mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.906" (23.00mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    0.68µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.68µF