Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECW-F4394JB
Pieprasīt citātu
Latviešu
2914516ECW-F4394JB attēlsPanasonic
ECW-F4394JB
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    ECW-F4394JB
  • Apraksts
    CAP FILM 0.39UF 5% 400VDC RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    400V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±5%
  • Izmērs / Izmēri
    0.906" L x 0.531" W (23.00mm x 13.50mm)
  • Sērija
    ECW-F(B)
  • Citi vārdi
    ECWF4394JB
    PF4394
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.787" (20.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.866" (22.00mm)
  • Detalizēts apraksts
    0.39µF Film Capacitor 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.39µF