Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECW-F2274HAB
Pieprasīt citātu
Latviešu
5696995ECW-F2274HAB attēlsPanasonic
ECW-F2274HAB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
800+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ECW-F2274HAB
  • Apraksts
    CAP FILM 0.27UF 3% 250VDC RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    250V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±3%
  • Izmērs / Izmēri
    0.512" L x 0.268" W (13.00mm x 6.80mm)
  • Sērija
    ECW-F(A)
  • Citi vārdi
    ECWF2274HAB
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.685" (17.40mm)
  • Detalizēts apraksts
    0.27µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.27µF