Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECW-F2224JB
Pieprasīt citātu
Latviešu
3256023ECW-F2224JB attēlsPanasonic
ECW-F2224JB
  • Daļas numurs
    ECW-F2224JB
  • Apraksts
    CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    250V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±5%
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" L x 0.276" W (18.00mm x 7.00mm)
  • Sērija
    ECW-F(B)
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    ECWF2224JB
    PF2224
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Vadošā atstarpe
    0.591" (15.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.610" (15.50mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    0.22µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.22µF