Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECW-F2124JAB
Pieprasīt citātu
Latviešu
5578709ECW-F2124JAB attēlsPanasonic
ECW-F2124JAB
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ECW-F2124JAB
  • Apraksts
    CAP FILM 0.12UF 5% 250VDC RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    250V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±5%
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Izmērs / Izmēri
    0.512" L x 0.209" W (13.00mm x 5.30mm)
  • Sērija
    ECW-F(A)
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    ECWF2124JAB
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.626" (15.90mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polypropylene (PP), Metallized
  • Detalizēts apraksts
    0.12µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.12µF