Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECQ-M2223KZ
Pieprasīt citātu
Latviešu
3326196ECQ-M2223KZ attēlsPanasonic
ECQ-M2223KZ
  • Daļas numurs
    ECQ-M2223KZ
  • Apraksts
    CAP FILM 0.022UF 10% 200VDC RAD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    200V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±10%
  • Sērija
    ECQ-M
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    ECQM2223KZ
    P1045
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.492" (12.50mm)
  • Dielektriskie materiāli
    Polyester
  • Detalizēts apraksts
    0.022µF Film Capacitor 200V Polyester Radial
  • Ietilpība
    0.022µF