Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECQ-E4823KF
Pieprasīt citātu
Latviešu
3809440ECQ-E4823KF attēlsPanasonic
ECQ-E4823KF
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ECQ-E4823KF
  • Apraksts
    CAP FILM 0.082UF 10% 400VDC RAD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    400V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Izmērs / Izmēri
    0.472" L x 0.228" W (12.00mm x 5.80mm)
  • Sērija
    ECQ-E(F)
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    ECQE4823KF
    EF4823
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.472" (12.00mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polyester, Metallized
  • Detalizēts apraksts
    0.082µF Film Capacitor 400V Polyester, Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.082µF