Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECQ-E2223KF3
Pieprasīt citātu
Latviešu
1078383ECQ-E2223KF3 attēlsPanasonic
ECQ-E2223KF3
Noliktavā
2000+
  • Daļas numurs
    ECQ-E2223KF3
  • Apraksts
    CAP FILM 0.022UF 10% 250VDC RAD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    250V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.406" L x 0.173" W (10.30mm x 4.40mm)
  • Sērija
    ECQ-E(F)
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Citi vārdi
    ECQE2223KF3
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.492" (12.50mm)
  • Detalizēts apraksts
    0.022µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.022µF