Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECQ-E2185KB
Pieprasīt citātu
Latviešu
2822321ECQ-E2185KB attēlsPanasonic
ECQ-E2185KB
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    ECQ-E2185KB
  • Apraksts
    CAP FILM 1.8UF 10% 250VDC RADIAL
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    250V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±10%
  • Izmērs / Izmēri
    0.819" L x 0.299" W (20.80mm x 7.60mm)
  • Sērija
    ECQ-E(B)
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    ECQE2185KB
    P10982
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.689" (17.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.614" (15.60mm)
  • Detalizēts apraksts
    1.8µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
  • Ietilpība
    1.8µF