Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECQ-E2153KB3
Pieprasīt citātu
Latviešu
6238613ECQ-E2153KB3 attēlsPanasonic
ECQ-E2153KB3
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
4000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ECQ-E2153KB3
  • Apraksts
    CAP FILM 0.015UF 10% 250VDC RAD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    250V
  • Sprieguma reitings - AC
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Izmērs / Izmēri
    0.311" L x 0.165" W (7.90mm x 4.20mm)
  • Sērija
    ECQ-E(B)
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    ECQE2153KB3
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    18 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.476" (12.10mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polyester, Metallized
  • Detalizēts apraksts
    0.015µF Film Capacitor 250V Polyester, Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.015µF