Mājas > Produkti > Kondensatori > Filmu kondensatori > ECQ-E10123KF
Pieprasīt citātu
Latviešu
ECQ-E10123KF
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ECQ-E10123KF
  • Apraksts
    CAP FILM 0.012UF 10% 1KVDC RAD
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - DC
    1000V (1kV)
  • Sprieguma reitings - AC
    125V
  • Tolerance
    ±10%
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Izmērs / Izmēri
    0.610" L x 0.236" W (15.50mm x 6.00mm)
  • Sērija
    ECQ-E(F)
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial
  • Citi vārdi
    ECQE10123KF
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Vadošā atstarpe
    0.492" (12.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.512" (13.00mm)
  • Iespējas
  • Dielektriskie materiāli
    Polyester, Metallized
  • Detalizēts apraksts
    0.012µF Film Capacitor 125V 1000V (1kV) Polyester, Metallized Radial
  • Ietilpība
    0.012µF