Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ECO-S2GP151DA
Pieprasīt citātu
Latviešu
1315635ECO-S2GP151DA attēlsPanasonic
ECO-S2GP151DA
  • Daļas numurs
    ECO-S2GP151DA
  • Apraksts
    CAP ALUM 150UF 20% 400V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    400V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.181" Dia (30.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.16A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.624A @ 100kHz
  • Citi vārdi
    ECOS2GP151DA
    P6145
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.984" (25.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    1.105 Ohm @ 120Hz
  • Detalizēts apraksts
    150µF 400V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.105 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    150µF