Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ECO-S2EP151BA
Pieprasīt citātu
Latviešu
2921262ECO-S2EP151BA attēlsPanasonic
ECO-S2EP151BA
  • Daļas numurs
    ECO-S2EP151BA
  • Apraksts
    CAP ALUM 150UF 20% 250V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    890mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.25A @ 100kHz
  • Citi vārdi
    ECOS2EP151BA
    P7392
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.984" (25.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    1.216 Ohm @ 120Hz
  • Detalizēts apraksts
    150µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 1.216 Ohm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    150µF