Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ECO-S2EB471BA
Pieprasīt citātu
Latviešu
2814879ECO-S2EB471BA attēlsPanasonic
ECO-S2EB471BA
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ECO-S2EB471BA
  • Apraksts
    CAP ALUM 470UF 20% 250V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Sērija
    TS-HB
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.4A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    1.596A @ 100kHz
  • Citi vārdi
    ECOS2EB471BA
    P10123
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 105°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.969" (50.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    353 mOhm @ 120Hz
  • Detalizēts apraksts
    470µF 250V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 353 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    470µF