Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ECO-S2DP182EA
Pieprasīt citātu
Latviešu
3632680ECO-S2DP182EA attēlsPanasonic
ECO-S2DP182EA
  • Daļas numurs
    ECO-S2DP182EA
  • Apraksts
    CAP ALUM 1800UF 20% 200V SNAP
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    200V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    1.378" Dia (35.00mm)
  • Sērija
    TS-UP
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    4.32A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    6.048A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can - Snap-In
  • Citi vārdi
    ECOS2DP182EA
    P6134
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.772" (45.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    120 mOhm @ 120Hz
  • Detalizēts apraksts
    1800µF 200V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 120 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    1800µF