Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ECO-S2AP182BA
Pieprasīt citātu
Latviešu
2193974ECO-S2AP182BA attēlsPanasonic
ECO-S2AP182BA
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ECO-S2AP182BA
  • Apraksts
    CAP ALUM 1800UF 20% 100V SNAP
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • Datu lapas
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.866" Dia (22.00mm)
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    2.84A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    3.266A @ 100kHz
  • Citi vārdi
    ECOS2AP182BA
    P6993
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.394" (10.00mm)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.772" (45.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    129 mOhm @ 120Hz
  • Detalizēts apraksts
    1800µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Snap-In 129 mOhm @ 120Hz 3000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    1800µF