Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > ECK-TFC222MF
Pieprasīt citātu
Latviešu
2368111ECK-TFC222MF attēlsPanasonic
ECK-TFC222MF
  • Daļas numurs
    ECK-TFC222MF
  • Apraksts
    CAP CER 2200PF 250VAC Y5V SMD
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    250V
  • Tolerance
    ±20%
  • Biezums (Maks.)
    0.091" (2.30mm)
  • Temperatūras koeficients
    Y5V (F)
  • Izmērs / Izmēri
    0.224" L x 0.177" W (5.70mm x 4.50mm)
  • Sērija
    ECK
  • Vērtējumi
    Y2
  • Iepakojums
    Cut Tape (CT)
  • Iepakojums / lieta
    Nonstandard SMD
  • Citi vārdi
    P11436CT
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 100°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCC
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Svina stils
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    2200pF ±20% 250V Ceramic Capacitor Y5V (F) Nonstandard SMD
  • Ietilpība
    2200pF