Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > ECK-AHD681KB
Pieprasīt citātu
Latviešu
4146777ECK-AHD681KB attēlsPanasonic
ECK-AHD681KB
  • Daļas numurs
    ECK-AHD681KB
  • Apraksts
    CAP CER 680PF 2KV Y5P RADIAL
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    2000V (2kV)
  • Tolerance
    ±10%
  • Biezums (Maks.)
  • Temperatūras koeficients
    Y5P (B)
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    HD
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Disc
  • Citi vārdi
    ECKAHD681KB
    P12180
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Svina stils
    Formed Leads
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.512" (13.00mm)
  • Iespējas
    High Voltage
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    680pF ±10% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
  • Ietilpība
    680pF