Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > ECJ-2VC1H331J
Pieprasīt citātu
Latviešu
489105ECJ-2VC1H331J attēlsPanasonic
ECJ-2VC1H331J
  • Daļas numurs
    ECJ-2VC1H331J
  • Apraksts
    CAP CER 330PF 50V C0G/NP0 0805
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±5%
  • Biezums (Maks.)
    0.028" (0.70mm)
  • Temperatūras koeficients
    C0G, NP0
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)