Mājas > Produkti > Kondensatori > Keramikas kondensatori > ECJ-2VB1E823K
Pieprasīt citātu
Latviešu
1878742ECJ-2VB1E823K attēlsPanasonic
ECJ-2VB1E823K
  • Daļas numurs
    ECJ-2VB1E823K
  • Apraksts
    CAP CER 0.082UF 25V X7R 0805
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±10%
  • Biezums (Maks.)
    0.037" (0.95mm)
  • Temperatūras koeficients
    X7R
  • Izmērs / Izmēri
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Sērija
    ECJ
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    0805 (2012 Metric)
  • Citi vārdi
    ECJ2VB1E823K
    PCC1827TR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount, MLCC
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Svina stils
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
  • Iespējas
  • Bojājumu likme
  • Detalizēts apraksts
    0.082µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
  • Ietilpība
    0.082µF