Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ECE-A0GKA331
Pieprasīt citātu
Latviešu
2534465ECE-A0GKA331 attēlsPanasonic
ECE-A0GKA331
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2200+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ECE-A0GKA331
  • Apraksts
    CAP ALUM 330UF 20% 4V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    4V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    KA
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    110mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    187mA @ 10kHz
  • Vērtējumi
  • Polarizācija
    Polar
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    ECEA0GKA331
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    15 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.098" (2.50mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.315" (8.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    330µF 4V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    330µF