Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ECA-2EM221
Pieprasīt citātu
Latviešu
2842860ECA-2EM221 attēlsPanasonic Electronic Components
ECA-2EM221
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    ECA-2EM221
  • Apraksts
    CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Tolerance
    220µF
  • Zemes virsmas zemes lielums
    0.295" (7.50mm)
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Sērija
    M
  • RoHS statuss
    Bulk
  • Sūkņa strāva - zemā frekvence
    General Purpose
  • Ripas strāva
    Radial, Can
  • Pitch - savienotājs
    250V
  • Iepakojums / lieta
  • Citi vārdi
    ECA2EM221
    P5339
  • Darbības temperatūra
    -25°C ~ 85°C
  • Kondensatoru skaits
    930mA @ 120Hz
  • Ražotāja standarta svina laiks
    14 Weeks
  • Ražotāja daļas numurs
    ECA-2EM221
  • Mūžs @ temp.
  • Pretestība
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.654" (42.00mm)
  • Paplašināts apraksts
    220µF 250V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    ±20%
  • Apraksts
    CAP ALUM 220UF 20% 250V RADIAL
  • Pieteikumi
    2000 Hrs @ 85°C