Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ECA-2AM220I
Pieprasīt citātu
Latviešu
3871704ECA-2AM220I attēlsPanasonic
ECA-2AM220I
Noliktavā
4000+
  • Daļas numurs
    ECA-2AM220I
  • Apraksts
    CAP ALUM 22UF 20% 100V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    100V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.248" Dia (6.30mm)
  • Ripple current @ augsta frekvence
    195.5mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Citi vārdi
    ECA2AM220I
    Q3941354
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.098" (2.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.480" (12.20mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    22µF 100V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    22µF