Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ECA-1HM2R2
Pieprasīt citātu
Latviešu
1996389ECA-1HM2R2 attēlsPanasonic
ECA-1HM2R2
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    ECA-1HM2R2
  • Apraksts
    CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    50V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.197" Dia (5.00mm)
  • Sērija
    M
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    20mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    34mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    ECA1HM2R2
    P5175
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.079" (2.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.472" (12.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    2.2µF
  • Pieteikumi
    General Purpose
ECA-1HM2R2B
ECA-1HM2R2B
Apraksts: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL