Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ECA-1EM682
Pieprasīt citātu
Latviešu
7041927ECA-1EM682 attēlsPanasonic
ECA-1EM682
Noliktavā
1+
  • Daļas numurs
    ECA-1EM682
  • Apraksts
    CAP ALUM 6800UF 20% 25V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.709" Dia (18.00mm)
  • Sērija
    M
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    1.75A @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    2.975A @ 10kHz
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    ECA1EM682
    P5160
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.295" (7.50mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    1.476" (37.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    6800µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    6800µF