Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija elektrolītiskie kondensatori > ECA-1EM331B
Pieprasīt citātu
Latviešu
3419696ECA-1EM331B attēlsPanasonic
ECA-1EM331B
Noliktavā
1000+
  • Daļas numurs
    ECA-1EM331B
  • Apraksts
    CAP ALUM 330UF 20% 25V RADIAL
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    25V
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.315" Dia (8.00mm)
  • Sērija
    M
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    390mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    663mA @ 10kHz
  • Iepakojums
    Tape & Box (TB)
  • Citi vārdi
    ECA1EM331B
    P10378TB
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Mūžs @ temp.
    2000 Hrs @ 85°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.492" (12.50mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
  • Detalizēts apraksts
    330µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
  • Ietilpība
    330µF