Mājas > Produkti > Audio produkti > Signalizācijas, buzzers un sirēnas > EAF-12RF04C
Pieprasīt citātu
Latviešu
3242710EAF-12RF04C attēlsPanasonic
EAF-12RF04C
  • Daļas numurs
    EAF-12RF04C
  • Apraksts
    AUDIO MAGNETIC TRANSDUCER TH
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Satur svina / RoHS neatbilstību
  • ECAD modelis
  • Sprieguma diapazons
  • Spriegums - nominālā
    1.5V
  • Izbeigšana
    PC Pins
  • Tehnoloģija
    Magnetic
  • Skaņas spiediena līmenis (SPL)
    86dB @ 1.5V, 100cm
  • Izmērs / Izmēri
    0.472" Dia (12.00mm)
  • Sērija
    EAF
  • Vērtējumi
  • Ostas atrašanās vieta
    Top
  • Iepakojums
    Bulk
  • Citi vārdi
    EAF12RF04C
    P9965
  • Darbības temperatūra
  • Darbības režīms
    Single Tone
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Ievades veids
    Zero-Peak Signal
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.335" (8.50mm)
  • Biežums
    2.048kHz
  • Ilgums
  • Vadītāja shēma
    Transducer, Externally Driven
  • Detalizēts apraksts
    Buzzers Transducer, Externally Driven Magnetic 1.5V 2.048kHz 86dB @ 1.5V, 100cm Through Hole PC Pins