Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - Zener - Viens > DZ2J06200L
Pieprasīt citātu
Latviešu
368140DZ2J06200L attēlsPanasonic
DZ2J06200L
  • Daļas numurs
    DZ2J06200L
  • Apraksts
    DIODE ZENER 6.2V 200MW SMINI2
  • ECAD modelis
  • Spriegums - Zener (Nom) (Vz)
    6.2V
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    1V @ 10mA
  • Tolerance
    ±5%
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMini2-F5-B
  • Sērija
  • Jauda - maks
    200mW
  • Iepakojums / lieta
    SC-90, SOD-323F
  • Citi vārdi
    DZ2J06200LTR
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Impedance (max) (zzt)
    30 Ohms
  • Detalizēts apraksts
    Zener Diode 6.2V 200mW ±5% Surface Mount SMini2-F5-B
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    200nA @ 4V