Pieprasīt citātu
Latviešu
6959924DSC7Q0100L attēlsPanasonic
DSC7Q0100L
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DSC7Q0100L
  • Apraksts
    TRANS NPN DARL 80V 1A MINIP3
  • ECAD modelis
  • Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais)
    80V
  • Vce Piesātinājums (Max) @ Ib, Ic
    1.8V @ 1mA, 1A
  • Tranzistora tips
    NPN - Darlington
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    MiniP3-F2-B
  • Sērija
  • Jauda - maks
    1W
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    TO-243AA
  • Citi vārdi
    DSC7Q0100L-ND
    DSC7Q0100LTR
  • Darbības temperatūra
    150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekvence - pāreja
  • Detalizēts apraksts
    Bipolar (BJT) Transistor NPN - Darlington 80V 1A 1W Surface Mount MiniP3-F2-B
  • DC strāvas pieaugums (hFE) (Min) @ Ic, Vce
    4000 @ 1A, 10V
  • Current - Collector Cutoff (Maks.)
    100nA (ICBO)
  • Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais)
    1A