Pieprasīt citātu
Latviešu
5057429DSC500100L attēlsPanasonic
DSC500100L
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DSC500100L
  • Apraksts
    TRANS NPN 50V 0.1A SMINI3
  • ECAD modelis
  • Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais)
    50V
  • Vce Piesātinājums (Max) @ Ib, Ic
    300mV @ 10mA, 100mA
  • Tranzistora tips
    NPN
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMini3-F2-B
  • Sērija
  • Jauda - maks
    150mW
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    SC-85
  • Citi vārdi
    DSC500100LTR
  • Darbības temperatūra
    150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekvence - pāreja
    150MHz
  • Detalizēts apraksts
    Bipolar (BJT) Transistor NPN 50V 100mA 150MHz 150mW Surface Mount SMini3-F2-B
  • DC strāvas pieaugums (hFE) (Min) @ Ic, Vce
    210 @ 2mA, 10V
  • Current - Collector Cutoff (Maks.)
    100µA
  • Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais)
    100mA