Pieprasīt citātu
Latviešu
6382662DSA5002S0L attēlsPanasonic
DSA5002S0L
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DSA5002S0L
  • Apraksts
    TRANS PNP 50V 0.5A SMINI3
  • ECAD modelis
  • Spriegums - savācēja emisijas sadalījums (maksimālais)
    50V
  • Vce Piesātinājums (Max) @ Ib, Ic
    600mV @ 30mA, 300mA
  • Tranzistora tips
    PNP
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SMini3-F2-B
  • Sērija
  • Jauda - maks
    150mW
  • Iepakojums
    Original-Reel®
  • Iepakojums / lieta
    SC-85
  • Citi vārdi
    DSA5002S0LDKR
  • Darbības temperatūra
    150°C (TJ)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Frekvence - pāreja
    130MHz
  • Detalizēts apraksts
    Bipolar (BJT) Transistor PNP 50V 500mA 130MHz 150mW Surface Mount SMini3-F2-B
  • DC strāvas pieaugums (hFE) (Min) @ Ic, Vce
    170 @ 150mA, 10V
  • Current - Collector Cutoff (Maks.)
    100nA (ICBO)
  • Pašreizējais - savācējs (Ic) (maksimālais)
    500mA