Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Transistori - īpaša nolūka > DMS935E20R
Pieprasīt citātu
Latviešu
4787865DMS935E20R attēlsPanasonic
DMS935E20R
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
8000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DMS935E20R
  • Apraksts
    TRANS ARRAY NPN/CCD SSMINI6
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    20V NPN, 40V N-Channel
  • Tranzistora tips
    NPN, N-Channel
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SSMini6-F3-B
  • Sērija
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    SOT-563, SOT-666
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Transistor CCD Output Circuits NPN, N-Channel 20V NPN, 40V N-Channel 50mA NPN, 10mA N-Channel Surface Mount SSMini6-F3-B
  • Pašreizējais vērtējums
    50mA NPN, 10mA N-Channel