Mājas > Produkti > Releji > Signālu releji, līdz 2 ampēri > DF2E-L2-DC12V
Pieprasīt citātu
Latviešu
1473999DF2E-L2-DC12V attēlsPanasonic
DF2E-L2-DC12V
  • Daļas numurs
    DF2E-L2-DC12V
  • Apraksts
    RELAY GEN PURPOSE DPDT 1A 125V
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Svins bez / atbilst RoHS prasībām
  • ECAD modelis
  • Ieslēgšanas spriegums (maksimālais)
    9.6 VDC
  • Izslēgt spriegumu (min)
  • Izbeigšanās stils
    PC Pin
  • Pārslēgšanas spriegums
    125VAC, 60VDC - Max
  • Sērija
    DF
  • Atbrīvošanas laiks
    3ms
  • Releju tips
    General Purpose
  • Iepakojums
    Tube
  • Citi vārdi
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 70°C
  • Vadīt laiku
    5ms
  • Montāžas tips
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Detalizēts apraksts
    General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Through Hole
  • Kontaktpersonas reitings (pašreizējais)
    1A
  • Kontaktmateriāls
    Silver (Ag), Gold (Au)
  • Saziņas veidlapa
    DPDT (2 Form C)
  • Spoles spriegums
    12VDC
  • Spole tipa
    Latching, Dual Coil
  • Spoles pretestība
    720 Ohms
  • Spoles spēks
    200 mW
  • Spole strāva
    16.7mA