Mājas > Produkti > Diskrētie pusvadītāju izstrādājumi > Diodes - taisngrieži - vieni > DB2S31000L
Pieprasīt citātu
Latviešu
3666176DB2S31000L attēlsPanasonic
DB2S31000L
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
3000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    DB2S31000L
  • Apraksts
    DIODE SCHOTTKY 30V 200MA SSMINI2
  • ECAD modelis
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (maksimālais lielums) @ ja
    470mV @ 200mA
  • Spriegums - DC reversais (Vr) (maksimālais)
    30V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    SSMini2-F5-B
  • Ātrums
    Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
  • Sērija
  • Reverss atkopšanas laiks (trr)
    1.6ns
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    SC-79, SOD-523
  • Citi vārdi
    DB2S31000LTR
  • Darba temperatūra - savienojums
    125°C (Max)
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    11 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Diode tips
    Schottky
  • Detalizēts apraksts
    Diode Schottky 30V 200mA Surface Mount SSMini2-F5-B
  • Pašreizējais - Reverse leakage @ Vr
    200µA @ 30V
  • Pašreizējais - vidējais labojums (Io)
    200mA
  • Ietilpība @ Vr, F
    4.5pF @ 10V, 1MHz