Pieprasīt citātu
Latviešu
AXE8E0026
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
50+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    AXE8E0026
  • Apraksts
    CONN HEADER .35MM 100POS SMD
  • Sērija
    A35S
  • Piķis
    0.014" (0.35mm)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Rindu skaits
    2
  • Pozīciju skaits
    100
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mating Stacking Heights
    0.8mm
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums virs pārvalde
    0.026" (0.65mm)
  • Iespējas
    Solder Retention
  • Detalizēts apraksts
    100 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Gold