Mājas > Produkti > Releji > Augstas frekvences (RF) releji > ARA210A24
Pieprasīt citātu
Latviešu
4872129ARA210A24 attēlsPanasonic
ARA210A24
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
40+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ARA210A24
  • Apraksts
    RELAY RF DPDT 1A 24V
  • ECAD modelis
  • Ieslēgšanas spriegums (maksimālais)
    18 VDC
  • Izslēgt spriegumu (min)
  • Izbeigšanās stils
    Gull Wing
  • Pārslēgšanas spriegums
    30VDC - Max
  • Sērija
    ARA
  • Atbrīvošanas laiks
    4ms
  • Iepakojums
    Tube
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Vadīt laiku
    4ms
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    4 (72 Hours)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    10 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
  • Kontaktpersonas reitings (pašreizējais)
    1A
  • Kontaktmateriāls
    Silver Palladium (AgPd), Gold (Au)
  • Saziņas veidlapa
    DPDT (2 Form C)
  • Spoles spriegums
    24VDC
  • Spole tipa
    Latching, Single Coil
  • Spoles pretestība
    5.76 kOhms
  • Spoles spēks
    100 mW
  • Spole strāva
    4.2mA