Mājas > Produkti > Izolatori > Optiski izolatori - Triac, SCR izeja > APT1211SX
Pieprasīt citātu
Latviešu
4931245APT1211SX attēlsPanasonic
APT1211SX
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    APT1211SX
  • ECAD modelis
  • Nulles šķērsošanas ķēde
    Yes
  • Spriegums - izslēgts stāvoklis
    600V
  • Spriegums - Izolācija
    3750Vrms
  • Spriegums - uz priekšu (Vf) (tips)
    1.21V
  • Ieslēgt laiku
    100µs (Max)
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    4-SOP
  • Statiskā dV / dt (min)
    500V/µs
  • Sērija
    APT
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    4-SMD, Gull Wing
  • Izvades veids
    Triac
  • Citi vārdi
    APT1211SX-ND
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 100°C
  • Kanālu skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Optoisolator Triac Output 3750Vrms 1 Channel 4-SOP
  • Pašreizējais - uz valsts (tas (RMS)) (maksimālais)
    50mA
  • Strāva - LED sprūda (Ift) (maksimālais)
    10mA
  • Pašreizējais - turiet (Ih)
    3.5mA
  • Strāva - DC priekšu (ja) (maksimālais)
    50mA