Mājas > Produkti > Integrētas shēmas (IC) > PMIC - sprieguma regulatori - lineāri > AN80L49RMS
Pieprasīt citātu
Latviešu
5082268AN80L49RMS attēlsPanasonic
AN80L49RMS
  • Daļas numurs
    AN80L49RMS
  • Apraksts
    IC REG LINEAR 4.9V 150MA MINI5D
  • ECAD modelis
  • Sprieguma izslēgšanās (maksimālā)
  • Spriegums - izlaide (min / fiksēts)
    4.9V
  • Spriegums - izlaide (maksimālais)
  • Spriegums - ievades (maksimālais)
    14.5V
  • Piegādātāja ierīču komplekts
    MINI-5D
  • Sērija
  • Aizsardzības līdzekļi
    Over Current
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    SC-74A, SOT-753
  • PSRR
    65dB (120Hz)
  • Izvades veids
    Fixed
  • Izejas konfigurācija
    Positive
  • Darbības temperatūra
    -30°C ~ 85°C
  • Regulatoru skaits
    1
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Detalizēts apraksts
    Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 4.9V 150mA MINI-5D
  • Pašreizējais - Nepietiekošs (Iq)
    5mA
  • Pašreizējais - izlaide
    150mA