Mājas > Produkti > Releji > Jaudas releji, vairāk nekā 2 ampēri > ALZ51F18T
Pieprasīt citātu
Latviešu
ALZ51F18T
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
20+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ALZ51F18T
  • Apraksts
    ALZ RELAY 1 FORM A 18V
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Detalizēts apraksts
    Relay Coil
ALZ51F06
ALZ51F06
Apraksts: LZ RELAY NEW PC BOARD TERMINAL 1
Ražotāji: Panasonic
ALZ51F48TW
ALZ51F48TW
Apraksts: ALZ RELAY 1 FORM A 48V
Ražotāji: Panasonic
ALZ51F18
ALZ51F18
Apraksts: RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 18V