Mājas > Produkti > Releji > Jaudas releji, vairāk nekā 2 ampēri > ALZ22B48W
Pieprasīt citātu
Latviešu
3174737ALZ22B48W attēlsPanasonic
ALZ22B48W
  • Daļas numurs
    ALZ22B48W
  • Apraksts
    RELAY GEN PURPOSE SPST 16A 48V
  • ECAD modelis
  • Ieslēgšanas spriegums (maksimālais)
    33.6 VDC
  • Izslēgt spriegumu (min)
    4.8 VDC
  • Izbeigšanās stils
    PC Pin
  • Pārslēgšanas spriegums
    440VAC - Max
  • Sērija
    ALZ
  • Atbrīvošanas laiks
    5ms
  • Releju tips
    General Purpose
  • Iepakojums
    Bulk
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Vadīt laiku
    15ms
  • Montāžas tips
    Through Hole
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Insulation - Class B, Sealed - Fully
  • Detalizēts apraksts
    General Purpose Relay SPST-NO (1 Form A) 48VDC Coil Through Hole
  • Kontaktpersonas reitings (pašreizējais)
    16A
  • Kontaktmateriāls
    Silver Tin Oxide (AgSnO)
  • Saziņas veidlapa
    SPST-NO (1 Form A)
  • Spoles spriegums
    48VDC
  • Spole tipa
    Non Latching
  • Spoles pretestība
    5.76 kOhms
  • Spoles spēks
    400 mW
  • Spole strāva
    8.3mA