Mājas > Produkti > Releji > Jaudas releji, vairāk nekā 2 ampēri > ALZ11B18
Pieprasīt citātu
Latviešu
4758472ALZ11B18 attēlsPanasonic
ALZ11B18
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
20+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ALZ11B18
  • Apraksts
    RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 18V
  • ECAD modelis
  • Ieslēgšanas spriegums (maksimālais)
    12.6 VDC
  • Izslēgt spriegumu (min)
    1.8 VDC
  • Izbeigšanās stils
    PC Pin
  • Pārslēgšanas spriegums
    440VAC - Max
  • Sērija
    ALZ
  • Atbrīvošanas laiks
    5ms
  • Releju tips
    General Purpose
  • Iepakojums
    Tube
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Vadīt laiku
    15ms
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    16 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Iespējas
    Insulation - Class B, Sealed - Flux Protection
  • Detalizēts apraksts
    General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 18VDC Coil Through Hole
  • Kontaktpersonas reitings (pašreizējais)
    16A
  • Kontaktmateriāls
    Silver Tin Oxide (AgSnO)
  • Saziņas veidlapa
    SPDT (1 Form C)
  • Spoles spriegums
    18VDC
  • Spole tipa
    Non Latching
  • Spoles pretestība
    810 Ohms
  • Spoles spēks
    400 mW
  • Spole strāva
    22.2mA