Mājas > Produkti > Slēdži > Snap Action, limita slēdži > ABV1622503
Pieprasīt citātu
Latviešu
ABV1622503
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
50+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    ABV1622503
  • Apraksts
    SWITCH SNAP ACT SPST-NC 5A 250V
  • ECAD modelis
  • Sprieguma reitings - AC
    250V
  • Izbeigšanās stils
    Wire Leads
  • Pārslēgšanas funkcija
    On-Mom
  • Sērija
    ABV
  • Atbrīvot spēku
    13gf
  • Pirmsbrauciens
    0.125" (3.2mm)
  • Iepakojums
    Bulk
  • Overtravel
    0.047" (1.2mm)
  • Darbības temperatūra
    -40°C ~ 85°C
  • Darbības pozīcija
    0.602" (15.3mm)
  • Darbības spēks
    120gf
  • Montāžas tips
    Chassis Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Mehāniskā dzīve
    5,000,000 Cycles
  • Ražotāja standarta svina laiks
    12 Weeks
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Ingress Protection
    IP67 - Dust Tight, Waterproof
  • Iespējas
  • Elektriskā dzīvība
    100,000 Cycles
  • Diferenciālā ceļošana
    0.047" (1.2mm)
  • Pašreizējais vērtējums
    5A (AC)