Mājas > Produkti > Kondensatori > Tantala - polimēru kondensatori > 6TCE470M
Pieprasīt citātu
Latviešu
6TCE470M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
2000+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    6TCE470M
  • Apraksts
    CAP TANT POLY 470UF 6.3V 2917
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    6.3V
  • Tips
    Molded
  • Tolerance
    ±20%
  • Izmērs / Izmēri
    0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
  • Sērija
    POSCAP™ TC
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Tape & Reel (TR)
  • Iepakojums / lieta
    2917 (7343 Metric)
  • Citi vārdi
    6TCE470M-ND
    P123572TR
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 125°C
  • Montāžas tips
    Surface Mount
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    3 (168 Hours)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    13 Weeks
  • Ražotāja lieluma kods
    D4
  • Mūžs @ temp.
    1000 Hrs @ 125°C
  • Vadošā atstarpe
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.157" (4.00mm)
  • Iespējas
    General Purpose
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    25 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    470µF Molded Tantalum Polymer Capacitor 6.3V 2917 (7343 Metric) 25 mOhm
  • Ietilpība
    470µF