Mājas > Produkti > Kondensatori > Alumīnija - polimēru kondensatori > 4SEP1200M
Pieprasīt citātu
Latviešu
62329264SEP1200M attēlsPanasonic
4SEP1200M
Pieprasīt citātu
atsauces cena (ASV dolāros)
Noliktavā
1+
Izmeklēšana tiešsaistē
Specifikācijas
  • Daļas numurs
    4SEP1200M
  • Apraksts
    CAP ALUM POLY 1200UF 20% 4V T/H
  • ECAD modelis
  • Spriegums - nominālā
    4V
  • Tips
    Polymer
  • Tolerance
    ±20%
  • Zemes virsmas zemes lielums
  • Izmērs / Izmēri
    0.394" Dia (10.00mm)
  • Sērija
    OS-CON™, SEP
  • Sūknis pašreizējais @ zemā frekvence
    272mA @ 120Hz
  • Ripple current @ augsta frekvence
    5.44A @ 100kHz
  • Vērtējumi
  • Iepakojums
    Bulk
  • Iepakojums / lieta
    Radial, Can
  • Citi vārdi
    P16346
  • Darbības temperatūra
    -55°C ~ 105°C
  • Montāžas tips
    Through Hole
  • Mitruma jutīguma līmenis (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Ražotāja standarta svina laiks
    9 Weeks
  • Mūžs @ temp.
    3000 Hrs @ 105°C
  • Vadošā atstarpe
    0.197" (5.00mm)
  • Svina bezmaksas statuss / RoHS statuss
    Lead free / RoHS Compliant
  • Augstums - sēdvietas (maksimums)
    0.512" (13.00mm)
  • ESR (līdzvērtīgu sēriju pretestība)
    12 mOhm
  • Detalizēts apraksts
    1200µF 4V Aluminum Polymer Capacitor Radial, Can 12 mOhm 3000 Hrs @ 105°C
  • Ietilpība
    1200µF